S cieľom vylepšenia našich služieb využívame súbory cookies. Používaním stránok mattu.sk súhlasíte s ich ukladaním na vašom zariadení.
OK

KONTAKTY

Varga Trade s.r.o.
Mochovská 32
Levice
tel: +421 918 974 970
info@mattu.sk

NOVINKY

arr3pro naše české zákazníky!Reklamace, které neumíme vyřídit v rámci ČR přes naši českou distribuci, můžete po dohodě s námi... arr3Zmena bankového účtuZákazníkov upozorňujeme, že postupne prestávame používať náš účet v Tatra banke. V platnosti naďalej... arr3Registrácia u nás nie je požadovanáRegistrácia na stránke nie je povinná pre uskutočnenie objednávky. Nakupujte priamo bez akéhokoľvek... arr3Čeští plátci DPH pozor ... čtěte zdeZ dôvodu vyskytujúcich sa úhrad plnej sumy s DPH platcami DPH v Českej republike by sme Vás radi...


Čeští plátci DPH pozor ... čtěte zde

Z dôvodu vyskytujúcich sa úhrad plnej sumy s DPH platcami DPH v Českej republike by sme Vás radi upozornili aj formou tohto oznamu, že spoločnosť Varga Trade s.r.o. prevádzkujúca aj internetový obchod mattu.sk je spoločnosť registrovaná a sídliaca iba na Slovensku. Ak ste platca DPH v Českej republike a želáte si platiť za tovar vopred, prosíme Vás voľte štandardný bankový prevod na náš český účet namiesto platby kartou, paypal a pod. Krátko po Vašej objednávke a samozrejme po overení v európskej databáze platiteľov DPH Vám bude emailom poslaná proforma faktúra, teda príkaz na úhradu bez DPH. Tento proces nie je možný napr. pri platbách kartou nakoľko Vás systém nemôže automaticky identifikovať ako platcu (je nutné manuálne overenie v databáze platcov) a teda bude žiadať od Vás plnú sumu. Pri voľbe dobierky Vám bude automaticky spolu s tovarom zaslaná faktúra bez DPH a v Kč, teda okrem uvedenia platného čísla DIČ – platca DPH v objednávke nie je nutné nič robiť. 

 

 

 

OGM4NTM